Apie mus

Apie įmonę

UAB „Asuma“ buvo įkurta 2009 metais, 2015 metais reorganizuota į grudų, trąšų, maistinių pašarų prekybą ir gali pasigirti gerais rodikliais bei didėjančia prekybos apyvarta. Bendrovė padidino įstatinį kapitalą tris kartus. Įmonė siūlo platų produktų spektrą augalininkystės ir gyvulininkystės ūkiams, taip pat individualiems vartotojams. Prekiaujama trąšomis, sėklomis, superkamas grūdinių kultūrų derlius.

Įmone priklauso UAB „Asuma“ grupei, kuria sudaro Agro verslo kompanijos Europoje ir Lietuvoje, mus jungia bendras tikslas – teikti kokybiškas paslaugas grūdų supirkime bei pardavime, trąšų ir sėklų prekyboje.

Bendrove stengiasi vykdyti greitus sprendimus, dirbti profesionaliai ir greitai reaguoti i rinkos sėkmes bei nesėkmes. Įmonės draugiškas bei profesionalus kolektyvas yra pasiruošęs kokybiškai, greitai ir efektyviai bendradarbiauti su ūkininkais, kooperatyvais ir kitom įmonėmis.

Įmonė ypač dideles pastangas deda į kokybišką ekologinės produkcijos saugojimą, transportavimą ir naudojimą.Mes laikomes griežtų ISCC ir EKOagros  sertifikatų standartų.

Mūsų misija bei vizija

Lietuvos ir Europos žemdirbiams patiekti kokybiškus produktus ir paslaugas konkurencingomis kainomis, o derlių supirkti palankiausiomis sąlygomis. Pasiūlyti klientams tik tokius produktus ir paslaugas, kurie leis jiems pasiekti pačių geriausių rezultatų savo ūkiuose.

Mūsų vizija išplėsti įmonę, kad galėtumėme efektyviai dirbti visame rytų Aukštaitijos regione ir būti pirmiems, kurie pasiūlo geriausias kainas.

2023 metais mes norime aktyviai dalyvauti :

  • Žalios energijos projektuose.
  • „Cashback World“ veikloje.
  • Bendradarbiauti su žemes ūkio bendrovėms ir koperatyvais.
  • Integruoti blockchain technologijas į Agro sferą.

© Asuma.lt, Visos teises saugomos.

Užsiprenumeruoti supirkimo kainas
Būkite pirmas gauti kainų atnaujinimus kiekviena mėnesį
Užsisakyti
close-link
Subscribe to receive Buying price updates
Be the first to get price updates every month
Subscribe
close-link